Simli ipten kızlara elbise yapımı

Simli ipten kızlara elbise yapımı örgü elbise modelleri kız çocukları için oldukça fazla uygulanan kolay ve görselliği güzel olan örgü işleri arasında yer almaktadır. Tığ işi veya şiş örgü olarak uygulanmaktadır. Roba kısmı tığ işi olup beden kısmı kumaş ile yapılan elbise modelleri de ayrı şık olmaktadır.

Yazımızın içinde simli şık elbise modelin görseli sizlere fikir olabilecek örnektir. Askılı bir elbise önünde saç örgü detayı uygulanıp etek kısmı sade olarak tercih edilmiştir. Örgü sevenler çok örgü yapan arkadaşlarımız modeli farklı da uygulayabilirler. Detay ekleyip örnek seçimini farklı yaparak birçok model kullanılabilir. Örgü bilmeyen arkadaşlarımız video anlatımlı örgüleri tercih edebilirler.

Kız çocuklarına elbise modeli, örgü elbise modelleri, Örgü elbise nasıl yapılır hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı örgü modelleri içinde sitemizi bakabilirsiniz.

Simli ipten kızlara elbise yapımı

blank

Henüz bitmedi morda örneği belli olmuyor beyazda daha net ,iki parça aynı ölçüler de örülüp birleştiriliyor, bitmiş halini de eklerim inşallah.

blank
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ