Simli Şal Modelleri

Simli Şal Modelleri

Kadınlar el işi ile yapılmış parçaları kombinelerinde kullanmaya bayılırlar. Örgü kazaklardan, yeleklere, hırkalardan, şallara kadar çok farklı modellerde el işi ürünleri parçalar bulmak mümkündür. Hiç şüphesiz ki örgü parçaların şıklığını hazır ürünlerde bulmak çok zordur. Örgü ürünler tektir ve size özeldir. Bu yüzden girdiğiniz ortamlarda dikkat çekmeyi seviyorsanız örgü modellere mutlaka göz atmalısınız.

Simli Şal Modelleri

Şallar kombin tamamlayıcı ve dış aksesuar olarak kullanılmaktadır. Şiş ile örülenleri olduğu gibi tığ işi şallar da vardır. Ancak tığ ile yapılan şallar daha fazla rağbet görmektedir. Bunun nedeni ise daha şık ve daha zarif durmasından kaynaklıdır. Birbirinden şık ve gösterişli modeller mevcuttur. bu modellere her geçtiğimiz sezon yenileri eklenmektedir. Örümcek desenli daha kolay modeller olduğu gibi ağır örnekleri seven bayanlar için daha zor modeller de mevcuttur. Daha çok krem ve beyaz renkler tercih edilmektedir. Ördüğünüz ipin kalitesi önemlidir. Pamuklu ve yumuşak iple örülen parçalardan daha iyi sonuçlar alınabilir. Kış aylarında kullanılmak için örülen modeller olduğu gibi yaz aylarında kullanılmak üzere örülen şal modelleri de mevcuttur. İnce iplikle örülen şallar daha çok yaz ayları için uygunken kalın ve pamuklu iplerle örülen şallar kış ayları için uygundur.

Yeni trendlerden biri olan simli şal modelleri çok fazla rağbet görmektedir. Simli iplerle örülen şallar hem daha gösterişli hem de daha şık durmaktadır. Bu yüzden kadınlar son yıllarda fazlaca tercih etmektedir.

Sizde eğer simli şal yapmak istiyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyerek işe başlayabilirsiniz. Birbirinden şık ve gösterişli modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. İlk bakışta karışık gibi gelse de resimli anlatımlı görselleri inceleyerek rahatlıkla yapabilirsiniz.

Örgü şal modelleri, şal örgüleri, çeyizlik şal modeli hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ