Süreyya çiçeği yuvarlak lif modeli yapılışı

Süreyya çiçeği yuvarlak lif modeli yapılışı

Süreyya çiçeği yuvarlak lif modeli yapılışı bir önceki paylaşımımız da kare modelini sizlerin beğenisine sunmuştuk takım lif çalışması uygulamak isteyenler için yuvarlak modelini de sizlerin beğenisine sunuyoruz. Detaylı video anlatımlı modeller yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için oldukça faydalı paylaşımlar olmaktadır. Youtube kanallarında hanımlarımız birçok modeli takipçilerine ulaştırıp yapımında kolaylık sağlarken özellikle lif modellerinde ilginin artmasını ve çok beğenilen el işleri arasında olmasının etkisinin video anlatımlı olmasıdır.

Lif modelleri son zamanların en çok uygulanan el işleri arasında yer almaktadır. Yeni tasarım lif örnekleri ve birçok model seçeneği olması lif modellerinin çeyizlerde olmazsa olmazı ve birçok arkadaşımızın sipariş aldığı lif modelleri el işlerinin favorisi olarak paylaşılmaya devam etmektedir.

En güzel lif modelleri ve yeni tasarımlar için sitemize bakabilirsiniz. En yeni lif modellerini sizlerle paylaşmaya devam etmekteyiz. Linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Süreyya çiçeği yuvarlak lif modeli yapılışı

Malzemeler: 3 renk lif ipi
2 numara tığ
Makas

Yapılışı: ortadan 6 fıstı asladigimiz lifimizi yildiz orgu teknigi olarak 6 dilim halinde 3 sira oruyoruz. Her dilim 3 fistik olana kadar ordugumuz modeli her dilimde ayri ayri orerek 10 sira oruyoruz. 3 fistik olarak 5 sira ordukten sonra dilimi 3 sirada eksiltme islemi yapiyoruz. Diger dilimlerde de ayni islemi yapiyoruz. Beyaz lif ipiyle dilimlerin etrafindan 1 sira kutu teknigi ordukten sonra dilimlerin arasinda cicekler yaparak ve en son kenar oyasiyla modelimizi tamamliyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yuvarlak lif modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ