Tabure Kılıfı Modelleri

   Ev dekorasyonunda eşyalar, mobilyalar kadar onlara eşlik eden aksesuarlar ve dekoratif ürünler de önemlidir. Bunların birbiri ile uyum içinde olması ve birbirini tamamlaması gerekir. Son zamanlarda hazır alınarak oluşturulan dekorasyon ürünlerinden çok örgü ve el emeği ile yapılan ürünler daha çok rağbet görmektedir. Son zamanlarda örgü ve el emeği ile yapılan ürünlere verilen değer giderek artış göstermektedir. Bununla beraber yeni örnekler ortaya çıkmaktadır.

Ev dekorasyonuna renk katan birbirinden şık el örgüsü örnekleri ve parçaları vardır. Evimizin her köşesinde, her odasında el örgüsü ürünlere rastlamak mümkündür. El örgüsü ürünler tektir ve size özeldir. Bu yüzden ev dekorunuza sizin tarzınızı dokundurmak isterseni örgü modellere ve parçalara yönelebilirsiniz.

Evde kullandığınız tabureleriniz için birbirinden şık tabure kılıfları örebilirsiniz. Tabure kılıfınızı tek renk iplik ile örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak da şık modeller elde edebilirsiniz. Kare formlu tabureler için örülen modeller olduğu gibi yuvarlak formlu tabureler için örülen örgü kılıflar da mevcuttur. Son zamanlarda özellikle de penye iplikten örülen tabure kılıfları çok fazla rağbet görmektedir. Sizde dilerseniz evinizdeki taburelerinizi rengarenk ipler ile renklendirebilir, daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Tabure kılıfı modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. İnce iplikler ile örülen modelleri olduğu gibi kalın ve farklı cins iplikler ile örülen modelleri de vardır. Desenli olan modelleri olduğu gibi düz modelleri de mevcuttur. El becerisi olan her bayanın rahatlıkla yapabileceği modeller mevcuttur.

Birbirinden şık ve farklı tabure kılıfı örnekleri için sitemizdeki görselleri takip edebilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla sizde örebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ