Canım Anne

Tavşan kulağı örgü modeli yapımı

Tavşan kulağı örgü modeli yapımı

Tavşan kulağı örgü modeli yapımı şiş modeli örgü tekniği arayan arkadaşlarımız için şık bir örgü modeli sizlerin beğenisini beklemektedir.

Örgü modelleri el işleri arasında en çok yapılan arasında yer almaktadır. Bir çok yelek, hırka, kazak modelleri yapılmaktadır. Sizlerde sayfamızı ziyaret ederek beğene bileceğiniz örnekleri göz atarak seçebilirsiniz. Yapılışları video anlatımlı olması sizlere kolaylık sağlayacaktır. Yeni örgü anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Tavşan kulağı örgü modeli yapımı

Model oluşumu 4 ve katlarından oluşmaktadır.

4 Sırada model kurulmaktadır.

Model anlatımında 24 ilmek üzerine anlatım yapılmıştır.

Sizler yapmak istediğiniz modele göre ip, şiş seçerek yapabilirsiniz.

İlk olarak ilmek atarak başlayalım. İlk sırayı haroşa olarak örelim. Toplamda iki sıra haroşa örülmektedir. Kenar ilmekleri haraşo yapalım geri kalan ilmekler düz örgü öreceğiz. Model iki sıra haroşa, iki sıra düz örüldükten sonra model kurulumu yapılmaktadır. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Örgü ve el işleri, örgü modelleri ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tomurcuk örgü modeli yapılışı içinde linkimize tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tavşan kulağı örgü modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel örgü modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ