Tavşan modeli çocuk bot patik yapılışı

Tavşan modeli çocuk bot patik yapılışı

Tavşan modeli çocuk bot patik yapılışı hayvan figürlü harika bir patik modeli sizlerin beğenisini bekliyor. Keçe taban kullanımı tercih edilmiş hem sıcak tutması hemde daha güzel ayakta duruşunu sağlamak için güzel bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

Tavşan modeli çocukların çok seveceği ve ayaklarından çıkarmak istemeyeceği bir model olacaktır. Patik giymek istemeyen ufaklıklar için ilgi çekici olacağından en iyi arkadaşı olacaktır.

Patik modellerinde özellikle keçe taban isteyen hanımlarımız için tavşan modeli çocuk bot patik yapılışı istediğiniz model neden olmasın ?

Yapmak isteyen arkadaşlarımıza video anlatım oldukça yardımcı olacaktır. Yeni patik ve örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Tavşan modeli çocuk bot patik yapılışı

Tavşanlı keçe taban patik yapımı

Patik yapımı için bir çift 24 numara keçe taban,

patik ipi veya istediğiniz ip tercih edebilirsiniz.

Süslemek için de kuzu ipi tercih edilmiştir.

6 Numara tığ kullanımı tercih edilmiştir.

İlk olarak keçe taban üstüne sık iğne çalıştım, ardından diğer sıraları tırabzan tekniği ile çalıştım. Üç sıra tırabzan ördükten sonra ayak üst kısmına tavşan şekli vermek için beyaz renkle önce yuvarlak bir parça örüp bir tarafına da iki ayrı uzatmalı zincir çekip üstüne tırabzan ördüm.

Kulak şeklini verdim. Pembe renk ile sık iğne tekniği ile ekleyip ayak bilek kısmını yükseltip pot pratiği bitirdim. Süsleme için kuzu ipi kullanarak bilek kısmını süsledim. Göz siyah renkte ve ağız kırmızı renk le ip ile süsledim arzu eden hazır ağız ve göz kullanabilir. Keçe taban kısmını da süsleyip keçe taban bot patik modelimizi tamamladım. Kolay gelsin.

Tığ işi, patik modeli, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Tavşan modeli çocuk bot patik yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ