Tığ İşi Genç Kız Bluz – Süveter Yapımı

Tığ İşi Genç Kız Bluz – Süveter Yapımı

Merhaba sevgili arkadaşlar canımanne YouTube kanalına hoşgeldiniz

Tığ işi genç kız bluz süveter yapımı oldukça şık bir bluz yapımı sizlerin beğenisi bekliyor. Tığ işi sevenler için harika bluz süveter yapılı olduğunu düşünüyorum.

Bahar mevsimine yaklaşırken bluz modelleri oldukça tercihlerimiz arasında olacaktır. Canımanne.com sayfası olarak sizlerin istekleri doğrultusunda en güzel video anlatımlara yer vermeye çalışıyoruz.

Tığ işi genç kız bluz modelini istediğiniz yaş grubuna uygulaya bilirsiniz. İstediğiniz ip tercih edebilirsiniz. Farklı renklerde yaparak kıyafetlerinize uyumlu bluz modelleri yapmanız mümkündür.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız vardır. Genç kızları için oldukça güzel bir bluz modeli olacaktır. Video anlatımı oldukça detaylı anlatım olduğundan kolaylıkla yapabilirsiniz. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Tığ İşi Genç Kız Bluz – Süveter Yapımı

Tığ işi bluz nasıl yapılır ?

10 /12 Yaş için uygundur.

Koton ip tercih edilmiştir.

4 mm tığ tercih edilmiştir.

Zincir çekerek başlayalım, 86 zincir yeterli olacaktır. uç kısmını birleştirelim. Üçlü trabzan uygulaması yapılmaktadır. Her zincir arasına trabzan yapalım. Toplam 21 trabzan yapıp 2 zincir çekip 22 trabzan yapalım. Yine 2 zincir çekip 21 trabzan yapalım. 2 zincir çekip 22 trabzan 2 zincir ile birleştirelim. Kol ve arka kısmını ayırmış oluyoruz.

2 Ci sırada her trabzana batarak devam edelim yine 3 lü trabzan yapalım. 2 Zincirli bölümlerde 2 trabzan yapıp 2 zincir çekip tekrar 2 trabzan yapalım arttırma yapmış oluyoruz. Bu sırayı bu şekilde tamamlıyoruz. Bluz modelimiz bu şekilde ilerliyor örnek kısmını ve detaylı anlatım için video anlatımı izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz..
Her türlü soru görüş ve önerileriniz için sizleri her zamanki gibi videonun yorumlar kısmında bekliyor olacağız. videomuzu beğenip paylaşmayı unutmayın desteklerinizi bekliyoruz.
Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin…

Tığ işi, örgü ve el işleri, bluz yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Tığ İşi Genç Kız Bluz – Süveter Yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ