Canım Anne

Tığ ile yazlık yelek modeli yapımı

Tığ ile yazlık yelek modeli yapımı

Tığ ile yazlık yelek modeli yapımı fıstık tekniği ve delikli yaz modeli yelek yapılışını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tığ ile yazlık yelek modelleri arayan hanımlarımız için sayfamızda tığ işi örgü modelleri bulabilirsiniz.

Kızlarımızın çeyizlik yelek modeli içinde güzel ve şık yelek modeli olacağını düşünüyoruz. Yapımı kolay fıstık uygulaması yapılmaktadır. Trabzan tekniği ile kolay ve yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde güzel deneyim olacaktır. Video anlatım oldukça yardımcı olacaktır. Farklı örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Tığ ile yazlık yelek modeli yapımı

Fıstıklı Yelek Modeli 3 katları + kenar trabzan üzerinden model kurulur.

31 zincir üzerinden model anlatımı yapılmış.

3 zincir ekleyelim 4 zincire batalım trabzan yapalım. 1 sıra trabzan örelim.3 zincir çekelim ve geriye dönüp kenar kısmına 6 trabzan yapalım. 4 tane zzincir çekelim. Alttan 3 zincire batalım ve sabitleyelim. 4 zincirle alttan 3 zincire sabitleyip devam edelim.

Kenara 6 tane trabzan yapalım. 3 zincir çekelim. Geriye dönüp kenar trabzanları yapalım. 4 tane zincir çekelim ve ilk yuvaya batıp sabitleyelim. 4 zincir çekelim. 2 yuvaya 5 dolumu fıstık yapalım sırayı tamamlayalım. 3 sıra kenar trabzanları yapalım 4 tane zincir çekelim yuvaya sabitleyip sıra boyunca devam edelim 2 sıra yuva yapalım. 3 sırada tekrar edip fıstıklı sırayı yapalım. Örnek 3 sıradan oluşmakta sıra tekrarı ile ilerlemektedir. Yapacak olan herkese kolay gelsin..

Tığ işi, örgü yelek modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tığ ile yazlık yelek modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına bu güzel örgü modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ