Canım Anne

Tığ işi battaniye motifi yapımı

Tığ işi battaniye motifi yapımı

Tığ işi battaniye motifi yapımı

Merhabalar Örgü Severler, Canım Anne sitesi olarak bugün ki çalışmamızda sizlere tığ işi battaniye motifi yapılışını detaylı anlatımını yapacağız. Birbirine yakın renkleri kombinleyip bu motifleri birer battaniyeye dönüştürmeniz mümkün.
4 sıradan oluşan bu kolay motifimizi severek örebileceğinizi düşünüyorum.
Özellikle yazın bu tarz minik motifler örüp kışında hepsini bir araya getirmenizi öneririm zira yazın battaniye birleştirmek hem sıcaklardan dolayı zor hem de bunaltıcı havada örgüdende soğumanıza sebep.
O yüzden eğer sipariş değil ise yazın bol bol motif örüp kışa da eklerseniz birbirinden güzel battaniyelere sahip olabilirsiniz. Bebekler için özel anti bakteriyel iplerle bu battaniyeleri örerseniz uzun süre kullanabilirsiniz bizden söylemesi.
Motiflerimizi ilk önce elinizdeki iplerle çıkarmanızı tavsiye ederim. Daha sonra çıkardığınız motifleri öreceğiniz ipe uygulayın..
Kaç cm olduğuna bakın ve istediğiniz ölçü için kaç motif örmeniz gerektiğinize karar verin. Daha sonra motiflerinizi örüp dilerseniz ördükçe ekleyin yada bütün motifleri örüp sonra ekleme kısmına geçin tercih sizin.
Keyifli Örgüler Diler Esenlikler Dilerim.

Tığ işi battaniye motifi yapımı VİDEOLU ANLATIM

Tığ işi battaniye motifi yapımı

Tığ işi battaniye motifi yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ