Tığ işi bebek eldiveni yapımı

Tığ işi bebek eldiveni yapımı kış aylarının vazgeçilmezi eldiven yapılışları, bugün ise ufaklıklar için çok tatlı bir eldiven yapımı ile karşınızdayız. Renk olarak pembe tercih edilmiş olabilir sizler farklı renklerde kıyafetlerine uygun renk seçebilirsiniz. Ve mavi, gri, gibi renklerde erkek çocukları içinde yapabilirsiniz.

Özellikle tığ işi sevenler için yapımı oldukça basit olan tığ işi bebek eldiveni modelimiz oldukça sevileceğini düşünüyorum. Tığ işi hiç yapmadıysanız yapımı kolay ve video anlatımlı olarak sizlerinde denemenizi bekliyoruz. Yaptıklarınızı bizlere iletebilirsiniz.

Anne adaylarımız yelek, ve hırka modellerine takım olarak düşüne bilirsiniz, hediye olarak oldukça kıymetli armağan olacaktır. Torunları olan büyüklerimiz sizleri de yapımı için sayfamıza bekliyoruz.

İsterseniz bağcık kısmının uç kısımlarına ufak çiçek detayı ve olabilir eldiven üst kısmına çok ufacık örgü çiçek detayları olabilir. İşleme seven yapabilen annelerimiz farklı detaylar ekleye bilir. Sadeliği sevenler aynı modelimizi yapabilirler.

Canimanne.com ailesi olarak sizler için oldukça kolay ve istenilen bir çok modelleri sizlerle paylaşmaya elimizden geldiğince yayınlıyoruz. Yine güzel farklı el işlerinde tekrar görüşmek dileğiyle kendinize iyi bakın hoşçakalın.

Tığ işi bebek eldiveni yapımı

Bebek eldiveni yapılışı detayları

Malzemeler

İki ren ip tercih edilmiştir. Orta kalınlıkta ip ve bebek yünü isteğe bağlı seçilebilir.

5 Numara tığ seçimi,

Makas

Model yapımı: sihirli halka yapılarak başlanıyor. 16 Tana trabzan yapılıyor yuvamıza, sonrasın da her trabzan başına iki trabzan yapılarak ilerleniyor. Sıra devamında ise tek trabzan batarak 9 sıra yapılıyor. Kenar oyası ve bağcık yaparak bitiriyoruz.

Örgü, örgüler, tığ işi, eldiven yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşım olarak yayınlarsanız oldukça mutlu oluruz. Video mızın devamlılığı için beğeni paylaşım oldukça önemlidir.

Bebek eldiven modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pamuk lifler kanalına bu güzel bebek eldiveni yapımı için çok teşekkür ediyoruz.

Farkı çalışmamız olan örgü eldiven modeli yapımı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

blank

Tığ işi bebek eldiven modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ