Tığ işi bebek yeleği nasıl örülür

Tığ işi bebek yeleği nasıl örülür tığ işi kolay bebek yelek yapılışını siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Bebek yelekleri oldukça kullanışlı bebek kıyafetleri arasında yer almaktadır. Farklı güzel çeşidi çok olan örgü modelleri arasında yer almaktadır. Yapılışları şiş ve tığ işi olarak tercihler arasındadır. Bugün sizlere tığ işi modelini sunuyoruz. Severek uygulayacağınız model olması dileğiyle video anlatımda detayları bulabilirsiniz.

Tunus işi yelek modelleri ve farklı bir çok yelek modeli sayfamızda bulunmaktadır. Detaylı video anlatımlı olması yeni örgü modellerini öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza oldukça yardımcı olacaktır. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Tığ işi bebek yeleği nasıl örülür

Tığ işi Bebek Yeleği Nasıl Örülür

Yeleği iz için gerekli olan malzemeler

1 tane bebe yünü ip

İpimize uygun tığ mm

3. ay ile 2. 5 yaş için uygun

Yeleğimiz tek parça ve dikişsiz bir yelek.

Modeli kurarken 8 katları +7 zincir kat sayısında kuralım.

8 katı olarak 104 zincir çekiyoruz + 7 zincir ekleyelim. 111 zincir çekelim. 2 zincir üzerine çekelim 4 zincire batalım 2li tırabzan yapalım. 2 sıra lastik örelim. 14 model 5 sıra örelim.

Ön için 14 tane tırabzan sağdan 14 tırabzan soldan ayıralım. Yaka ve kol kısmı ayıralım ve tamamlayalım. Kol ve kenar kısmına kenar tığlaması yapalım. İsteyen yakada bağcık yapabilirsiniz. Detaylı anlatım için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz.

Tığ işi bebek yelek modelleri, tığ işi örgü modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Fatmayla herşey dahil youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Tığ işi bebek yeleği nasıl örülür video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ