Canım Anne

Tığ İşi Çiçek Yapımı Şapka, Patik, Yelek Süslemesi

Tığ İşi Çiçek Yapımı Şapka, Patik, Yelek Süslemesi

Tığ işi çiçek yapımı şapka patik yelek süslemesi yapılışı

Tığ işi çiçek modeli, şapka, patikler de süsleme yapabileceğiniz harika güzel olan çiçek yapılışını sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Örgü tekniklerinde şık süslemeler yapabileceğiniz çiçek detayını öğrenmek isteyen hanımlarımız için video anlatımlı olarak sizlerle paylaşıyoruz. Yeni örgü tekniklerini öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır.

Çiçek modelini istediğiniz renkte ve boyutunu ayarlayarak farklı modelleri süslemesinde tercih edebilirsiniz. Battaniye, kazak, hırka sizin isteğine kalmıştır. Fikirler bizlerden tercihler sizlerindir. Yeni güzel video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Tığ İşi Çiçek Yapımı Şapka, Patik, Yelek Süslemesi

Modelinize göre ip tercihi

Elinize ipin kalın ve ince oluşuna göre tığ seçimini yapabilirsiniz.

Model anlatımında 2 renk ve bebe yünü kullanılmıştır.

Tığ 2,5 mm kullanımı

5 Zincir çekelim ve halka oluşturup 1 zincir çekip sık iğne uyguluyoruz. Toplamda 12 sık iğne yapıyoruz. Ve fıstık tekniği ile devam ediyoruz. ardından trabzan uygulaması devam etmektedir. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Tığ işi, örgü ve el işleri, hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Farklı örgü teknikleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Tığ İşi Çiçek Yapımı Şapka, Patik, Yelek Süslemesi VİDEO ANLATIM

Tığ işi şapka, patik, yelek süsleme çiçek yapılışı
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. @kinaceyizim dedi ki:

    Çok tatlı olmuş maaşallah size???

BİR YORUM YAZ