Tığ işi çiçek yapımı

Tığ işi çiçek yapımı bir çok örgü modelimde kullana bileceğimiz süsleme çiçeği yapılışı video anlatımlı olarak sizlerin beğenisinde oluyor. Görselliği önem veriyorsanız tığ işi çiçek modeli çok işinize yardımcı olacaktır.

Kız çocukları için örgü bant modelleri için süsleme yapabilirsiniz. Özellikle lif modellerinde orta kısmı için kullana bilirsiniz. Örgü kırlent süslemesi için odamıza baharı getire biliriz renk renk çiçeklerle süslenmiş koltuklarımız güne güzel başlamamız için oldukça keyif verecektir.

Özellikle çocuk kazakları, hırka, şal, bereler için çok amaçlı motif çiçek yapımı bizlere yardımcı olacaktır. Dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz ren tonları uyumlu süsleme çiçekleri yapabilirsiniz.

Tığ işini seviyorsanız yapımı bir tık daha güzel ve zevkli olarak uygulaya bilirsiniz. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatım oldukça fayda sağlayacaktır. Sizler farklı renklerde yapacağınız modele uygun ip renkleri tercih ediniz. Modelimizde lif ipi kullanılmış sizler yapacağınız örgü modelin ipleriyle de yapabilirsiniz. Simli ip, düz renk, ebruli, sizin seçeneğinize kalmıştır.

Yeni güzel, şık tığ işi motifler, örgüler, farklı modellerde tekrar görüşmek üzere gönlünüzde güzel çiçekler açması dileklerimle, HOŞÇAKALIN

Tığ işi çiçek yapımı

Gerekli malzemeler

Renk renk lif ipi

7 Numara tığ ve makasa

İsteğe bağlı inci

Yapılışı : Ortan başlayarak 6 zincir çekerek oluşturduğumuz yuvanın içine kısa 2 dolgulu 6 adet fıstık yapıyoruz.

Aralara 3 zincir çekerek, çiçeğin ortasını yaptıktan sonra yaprakları için 4 zincir çekerek fıstıkların üstünden ilmekler alarak çiçeğin arkasında yuvalar oluşturuyoruz.

Bu yuvaların içine 6 tane ikili trabzan yapıyoruz. Bu işlemi 3 kez tekrarlıyoruz. ister tek renk isterseniz her katında ayrı renkler kullanarak uygulaya bilirsiniz.

Tığ işi, süsleme çiçek yapımı, el işi ve yapılışları, örgüler hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşım olarak yayınlarsanız bizleri çok mutlu edersiniz. Video mızın devamlığı için beğeni paylaşım oldukça önemlidir.

Tığ işi çiçek yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek yapabilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına bu güzel çiçek yapılışı için çok teşekkür ediyorum.

Diğer örneğimiz olan hanımlarımızın oldukça beğendiği iki renkli puf çiçek yapımı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

blank

Tığ işi çiçek yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ