İki renkli puf çiçeği yapılışı

İki renkli puf çiçeği yapılışı örgü işlerimiz için oldukça faydalı olacak bir çiçek modeli yapılışı ile sizlere merhaba diyoruz. Görselliği seven hanımlarımız için süsleme yapımında çok amaçlı iki renkli puf çiçeği modeli sizlerin beğenisinde oluyor.

Yelek modellerinden, patik modeline, kazak süslemesinde, kırlent, çanta içinde kullanıla bilir. Veya kız çocukları için saç bantlarına güzel çiçek süslemesi olabilecek bir puf çiçeğimiz var.

Yapılışı çok kolay kendisi bir o kadar şık farklı renklerde istenilen boyutta yapılabilen çok cici çiçek yapımı için video muzu izleyerek yapabilirsiniz. Orta kısmında inci detay oluşu güzelliğine güzellik katmış,

Hanımlarımız süsleme el işleri oldukça seviyorlar bu tarz çiçek yapılışları hem kullanışlı hemde görselliği daha dolgun duruyor. Bir çok örgü modelleriniz için özellikle düz örgülerde kullanımı daha fazla olacaktır. Lif modellerinde uç kısımları veya tam orta kısımlarında kullanıla bilir.

Atkı ve şal modelleri için de çok uygun olacağını düşündüğüm puf çiçeklerimiz kış mevsiminde baharı getireceğini düşünüyorum canlı renklerde bir çok farklı renk renk yaparak süslemede kullanarak farklılık yarata bilirsiniz.

Yeni el işleri modellerinde tekrar sizlerle buluşma dileğiyle çiçekler kadar güzel günler sizlerin olsun efendim. Hoşçakalın

İki renkli puf çiçeği yapılışı

İki renkli puf çiçeği örneği detayları

Gerekli malzemeler

İki renk ip seçeneği,

5 Numara tığ seçimi,

Orta boy inci

Makas

Dikim iğnesi

Yapılışı : 6 zincir çekip yuva oluşturuyoruz. Yuva içine 12 tane 2 li trabzan çekerek ilerliyor. Sonrasında her bir yuvanın içine fıstık yapıyoruz.

Fıstıklarımızı yaparken iplerimizi değiştirerek ilerliyoruz.

Son olarak orta kısmına inci dikip bitiriyoruz.

El işleri, örgü, örgüler, örgü motifleri, tığ işi, hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşım olarak yayınlarsanız bizleri çok mutlu etmiş olursunuz. Video mızın devamlılığı için sizlerin destekleri bizler için oldukça önemlidir.

İki renkli puf çiçeği yapımı video anlatımlı olarak izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pamuk lifler kanalına bu güzel çiçek tasarımı için çok teşekkür ediyorum.

blank

İki renkli puf çiçeği yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ