Tığ işi fıstıklı çocuk yeleği yapımı

Tığ işi fıstıklı çocuk yeleği yapımı

Tığ işi fıstıklı çocuk yeleği yapımı oldukça kolay olan video anlatımlı örgü tekniğini istediğiniz boyutta yapabilirsiniz.

Tığ işi fıstıklı yelek modeli dikişsiz olarak yapılan bir örnektir. Yapılışının ne kadar kolay olduğunu videomuzu izleyince sizlerde aynı fikirde olacaksınız.

Yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde yapabilecekleri harika bir yelek modelidir. Farklı renkler tercih edebilirsiniz. Boyutunu ayarlamak oldukça kolay fıstık tekniği olduğunu için fıstık sayısına göre ayarlaya bilirsiniz.

Video anlatımlarımız sizlere oldukça yardımcı olacaktır. İzleyerek modelimizi yapabilirsiniz. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Tığ işi fıstıklı çocuk yeleği yapımı

6,7 ,8 Yaş çocuklar için uygundur.

Dikişsiz örgü tekniğidir.

Fıstık tekniği yapılmıştır.

1,5 yumak ip kullanılmıştır.

3,5 Numara tığ kullanımı

Ayraç

Zincir sayınızı çift sayı olarak ayarlamakta fayda vardır.

Yapmak istediğiniz boy ve ene göre zincir çekiyoruz. Zincir sayısı sizlerin yapacağınız büyüklük ve küçüklüğe göre değişmektedir.

Zincir üzerine fıstık tekniği uygulanmaktadır. Bütün bir şekilde örülen bir modeldir. Tek parça örülüp yüksekliği 24 santim olarak yapılmıştır. Ön kısımları ayarlarken ölçerek yapalım 17 santim olarak ayarlanmıştır. Ayraçlar ile işaret alıp devam edelim. Kol kısmı için fıstıkları sayarak ayarlaya bilirsiniz. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tığ işi, örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tığ işi fıstıklı çocuk yeleği yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel kolay yelek yapımı için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ