Tığ İşi Kolay Çiçek Motifi

Tığ İşi Kolay Çiçek Motifi

Örgülerinize şıklık katacak zarif bir detay olan Tığ işi motif modelimiz kız ya da erkek bebeklerin örgü süslemelerinde, dekoratif ve aksesuar örgülerde kullanılabilir.

Örgü süslemelerinde işleme detaylarının yanı sıra çiçek motifleri de sıklıkla tercih edilir. Biz de bugün çok şık bir çiçek modeli ile karşınızdayız. Sitemize göz atarak birçok çiçek motif modeline de ulaşabilirsiniz.

Tığ İşi Çiçek motifimizi ister tek bir tane ile süsleme maksatlı, ister çok sayıda motif yapıp ekleyerek kullanabilirsiniz. Hatta takı tasarımlarında, bebek şekerlerinde ve anahtarlık yapımında kullanabileceğiniz güzel bir motif çeşidi olacaktır.

Tığ işi motif yapımını “Filizin Elifi” youtube kanalındaki anlatım videosundan yararlanarak yapacağız. Motifin yapımında 2,5mm 4 numara tığ kullanılmaktadır. Diğer detayları ve yapılışını öğrenmek için aşağı ekleyeceğimiz videoya göz atabilirsiniz.

Filizin Elifi Youtube kanalına anlatımından dolayı teşekkür ediyoruz. Bunun gibi anlatımların devamı için kanala abone olup videoyu beğenebilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Daha farklı içerikler için sitemize göz atmayı unutmayın. Başka yazılarda görüşmek üzere…

Tığ İşi Kolay Çiçek Motifi Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ