Tığ işi kolay ve şık bolero yapımı

Tığ işi kolay ve şık bolero yapımı

Tığ işi kolay ve şık bolero yapımı yaz mevsimine çok yakışacak bir bolero yapılışı sizlerin beğenisini beklemektedir. Farklı renklerde yapılabilecek tığ işi güzel bolero için video anlatımını izleyerek ufaklıklar için yapabileceğiniz kolay bir örgü modeli sizleri beklemektedir.

Tığ işi kolay ve şık bolero modeli annelerimizin severek giydirdikleri küçük kız çocuklarına oldukça çok yakışan bir örgü bolero modelini yaparak yaz boyunca kullana bilirsiniz.

Özellikle tığ işi sevenler tığ modellerinin daha kolay olması bir çok hanımlarımızın tercihi olmaktadır. Yapılışı video anlatımlı olması yeni örgü modelleri öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza oldukça fayda sağlayacaktır. Detaylı anlatımlı olarak yapılışı öğrenebilirsiniz. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Tığ işi kolay ve şık bolero yapımı

Tığ işi kolay ve şık bolero yapımı

1,5 ve 2 yaş için uygundur.

Bolero yapımında 3.5 numara tığ tercih edilmiştir.

1 Yumak Nako Lüks Minnoş İp

Bolero yapımına başlarken 52 zincir çekiyoruz. İlk zincirden batıp köşeleri için 4 er trabzan arada 2 zincir çekip yapıyoruz. Ön beden için 12 trabzan 13. zincirden ayrım yapılır. Arka için 24 trabzan 25. Zincirden ayrım yapılır.

Diğer ön için de 12 trabzan yapılır. En son zincire de 4 trabzan arada 2 zincirle sıra bitirilir. Her sırada ayrım kısımların dan artırma yapılır. 8. Sıra da artırmalar la her 2 kol birleştirilir. Kol birleşiminden sonra boleronun robası tamamlanır. Model sırası kurulur. 9 sıra örülür. Kol uçlarına ve yakasına kenar oyası yapılır. En son bağcık yapılır. Yapmak isteyen herkese çok kolay gelsin.

Tığ işi, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tığ işi kolay bolero yapımı için video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına bu güzel örgü modeli çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ