Tığ İşi Motif Modeli İle Kalemlik

Okulların açılması hepimizde büyük bir heyecan oluşturur. Hem çocuklar hem de veliler günler öncesinden yapacaklarını akıllarında sıralarlar. Kırtasiyeler, marketler tıklım tıklım dolar. Bir öğrencinin neye ihtiyacı varsa önceden belirlenir ve alışveriş başlar. Defterler, kalemler, silgiler ve kalemlikler.

Okula açıldığı zaman çocuğunuz ihtiyacı olan en önemli malzemelerden birisi de kalemliklerdir. Kalemleri ve silgileri çantanın içinde düzenli bir şekilde tutabilmek için herkesin ihtiyacı vardır. Evde kalan iplerinizle yapabileceğiniz çok şık ve kullanışlı bir kalemlik tarifi vereceğiz bugün sizlere.

canimanne.com ailesi olarak istekleriniz doğrultusunda çok kolay bir süveter anlatımı hazırladık. Hiç zorlanmadan öreceğiniz bu süveteri yaparken takıldığınız noktalarda anlatım videomuz sizlere yardımcı olacaktır.

Sitemizde ve Youtube kanalımızda bunun gibi daha pek çok model ve anlatımı mevcut. Yapmak istediğiniz aradığınız her şey için sitemize göz atabilir, Youtube videolarımız izleyerek bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca daha fazla içerik için sitemize göz atmayı unutmayın. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin. Görüşmek üzere…

Tığ İşi Motif Modeli İle Kalemlik Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ