Canım Anne

Tığ İşi Motifli Şapka Modeli

Tığ İşi Motifli Şapka Modeli

Kız bebek ve çocuklarımız için harika motifli şapka modelimiz var bugün. Rengarenk motifleriyle bu şapka tam da renkli giyinmeyi seven kız çocuklarımıza göre 🙂

Malzeme olarak dört renk ipe ihtiyacımız olacak. Ben elimdeki malzemeler doğrultusunda bebe ipi kullandım. Fakat farklı içerikli ipler de kullanabilirsiniz. Dokusunu beğendiğiniz bir ip alabilirsiniz. Ya da benim gibi elinizde olan ipleri değerlendirebilirsiniz. Tığ seçimi yaparken ipinizle uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Bir diğer detay ise rahat örebilmenizdir. Kolay ve rahat örebildiğiniz her tığ örgünüze uygun tığdır.

Çocuklarınıza bu tarz çalışmalar hazırlarken renk seçiminde fikirlerini almanızı tavsiye ederim. Hem birlikte karar vererek aranızdaki bağları güçlendirebilirsiniz. Hem de kendilerine olan özgüvenlerini de desteklemiş olursunuz. Yetişkinler için ufak tefek önemsiz detaylar , çocuklar için fazlasıyla önem teşkil edebiliyor.

Sitemizde bu şekilde rengarenk motiflerden oluşan birçok çalışmamız mevcut. Göz atmanızı tavsiye ederim. Ayrıca çok farklı ve güzel birçok şapka modeline de ulaşabilirsiniz.

Videomuz hakkındaki görüş ve önerilerinizi bizlere yorumlar kısmından iletşirseniz ayrıca sevinirim …

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ