Tığ İşi Omuz Şalı Modeli

Çeyizlerin olmazsa olmazı olan omuz şalları üçgen şeklinde, kare tığ tekniği veya iki şiş ile farklı teknikler kullanarak yapılmaktadır. Yeni gelinler için genellikle krem veya daha açık renkli, simli ipler kullanılarak örülüyor. Çeyizlerin yanı sıra hediyelik olarak veya şık davetlerde, toplantılarda elbisemizin üstüne aldığımız aksesuarımız olarak kullanılır. Özellikle bahar akşamları kullanımı oldukça yaygındır.

İpin dokusunu, kalınlığını ve inceliğini değiştirerek yazlık veya kışlık olarak oluşturabileceğimiz bir dikdörtgen omuz şalı modelinin anlatımını paylaşacağız bu yazımızda. Sitemizde bunun gibi güzel ve şık daha birçok şal modelinin anlatımı bulunmaktadır. Omzuna şalını atmadan evden çıkamayan hanımlar için de bir yenisini daha ekliyoruz.

Dikdörtgen Omuz Şalı Modelini yaparken, Papatyanın Örgü Dünyası Youtube Kanalındaki anlatım videosundan yardım alacağız.

Anlatım videosu içi Papatyanın Örgü Dünyası Youtube Kanalına teşekkür ediyoruz. Videoyu beğenip kanala abone olarak bunun gibi içeriklerin devamı için destek olabilirsiniz.

Siteminde bunun gibi örgü modellerinin anlatımlarına, çeyizlik ve bebek örgülerine, pratik bilgilere ve yemek tariflerine ulaşabilirsiniz. Görüşmek üzere.

Tığ İşi Omuz Şalı Modeli Anlatım Videosu ;

blank
blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ