Tığ işi örgü modeli yapımı

Tığ işi örgü modeli yapımı

Tığ işi örgü modeli yapımı ister yelek yapımı ister hırka olarak uygulaya bileceğiniz çok güzel bir örgü çalışması ile merhaba diyoruz siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Tığ işleri favoriniz ise tığ işi örgü modelimiz siz için güzel bir yelek veya hırka modeli olabilir. Farklı renkler seçenekleri ile birbirinden şık modeller yapabilirsiniz.

Canimanne.com sayfamızda sizler için bir çok örgü modelimiz mevcuttur. Sayfamızı ziyaret edebilir veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşa bilirsiniz.

Örgü modellerinde ip tercihleri sizlerin karalarına kalmış, ip tercihlerine göre tığ seçimi değişim göstere bilir ipinizin ince oluşu ve kalınlığına göre seçmek işinizi daha kolay yapmanıza yardımcı olacaktır.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır. Kolaylıkla yapıla bilecek tığ işi örgü modelimizi mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

Çok güzel yapılışı farklı örneklerle tekrar karşınızda olma dileğiyle kışın soğuk havasını sıcak örgülerle sevdiklerinizi mutlu etmeniz dileklerimle, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin. HOŞÇAKALIN

Tığ işi örgü modeli yapımı

Tığ işi örgü modeli detayları ve yapılışı

Model 10 ve 10 katları zincir sayısından oluşmakta yelekler de hırka yapımında kullanılabilir

Zincir çektikten sonra ilk sıra trabzan yapılır daha sonra modele başlanır model iki sıradan oluşmaktadır.

Özellikle angora ip tercihinde yelek çok güzel olmaktadır. Detayları görmek ve yapım aşamaları için video anlatımımızı izleye bilirsiniz.

Tığ işi, örgü modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlarımız için sizlerden gelen paylaşımlar oldukça önemlidir.

Çok sevilen örgü modelimiz olan tığ işi örgü modeli yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Tığ işi örgü modeli video anlatımlı olarak buradan izleye bilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına bu güzel örgü yapılışı için teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ