Tığ İşi Rengarenk Bebek Battaniyesi 20 Adet

Tığ İşi Rengarenk Bebek Battaniyesi 20 Adet

Tığ İşi Rengarenk Bebek Battaniyesi 20 Adet

Tığ işi bebek battaniyeleri anneanneler ve babaanneler tarafından henüz kızları ya da gelinleri hamile kalmadan torunları için yaptıkları el işleri arasındadır. Tığ işi örgü modelleri olarak tığ işi bebek battaniyeleri konusunda çok çeşitli örnekler bulunur. Bu örnekler arasından siz canimanne.com takipçileri için en beğenilenlerini derledik. Tığ işi bebek rengarenk bebek battaniyesi 20 adet görseli aşağıda yer almaktadır.

Tığ İşi Bebek Battaniyesi Modelleri

Tığ işi ile yapılan örgü battaniye modelleri bebeğin kız ya da erkek olmasına göre değişir. Kız bebekler için genellikle tercih edilen renkler pembe bebek battaniyesi modelleri, lila bebek battaniyeleri olurken, erkek çocuklar için ise mavi renk bebek battaniyeleri örülür. Ancak günümüzde genç anneler artık klasikleşmiş renk tercihlerini de değiştirdiler. Bebeğin kız ya da erkek olması fark etmeksizin tığ işi bebek battaniyesi örnekleri rengarenk yapılıyor. Kırmızı bir tığ işi bebek battaniyesi modeli hem erkek çocukta, hem de kız çocukta gayet güzel duruyor.

Yeni Bebek Örgü Battaniyesi Örnekleri

2017 bebek battaniyesi modelleri elden ele dolaşmaya başladı. Hamile hanımlar doğacak bebekleri için yeni bebek battaniyesi örnekleri ile ilgili fikir edinmek için sitemizi tercih ediyor. Sitemizdeki pek çok sayfada yer alan rengarenk bebek battaniyesi modelleri sizin de ilginizi çekiyorsa diğer sayfalarımızı da incelemenizi tavsiye ederiz. Bebek battaniyesi modelleri hakkında görsellerimizi inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ