Tığ İşi Runner Modeli Yapılışı

Tığ işi runner modeli yapılışı, güzel bir runner modeli arayan arkadaşlarımız için gayet şık. Yapımı ise oldukça kolay olan yeni öğrenen arkadaşlarımızın tercih edeceği basit runner modeli olacaktır. Ayrıca modelimizle takım supla modelini de daha önceden anlattık.

Özellikle çeyizlerde muhakkak yer alan supla modelleri, şık yemek masalarında olmazsa olmazlardandır. Tabak altlığı dediğimiz supla modellerinin birçok farklı modeli bulunmaktadır. Yemek ve kahvaltı tabaklarına uygun renklerde ip seçimi ile tığ işi supla modeli sofralarınıza renk katacaktır. Sayfamızda farklı modellerde supla anlatımları bulabilirsiniz.

Zevkiniz ve elinizdeki imkanlar doğrultusunda ip ve renk tercihi yapabilirsiniz. Aynı renklerden yapabileceğiniz gibi, her bir suplayı farklı renklerden hazırlayarak rengarenk sofralar da kurabilirsiniz.

Ayrıca runner modelleri sipariş alıp satışlar yaparak gelir imkanı sağlayabileceğiniz güzel bir üründür. Üründe model çeşitliliği arttıkça sipariş alma ve satış yapma ihtimaliniz çoğalacaktır. Bu konuda sitemizdeki çeşitleri değerlendirmenizi öneririm.

Tığ İşi Runner Modeli Yapılışı

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

Tığ İşi Runner Modeli VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ