Tığ işi şal modeli yapılışı

Tığ işi şal modeli yapılışı

Tığ işi şal modeli yapılışı yapılışı oldukça kolay şal modelimizi gelin şal modeli olarak yapabilirsiniz. Farklı renklerde yaparak kıyafetlerinizi tamamlayan aksesuarınız olacaktır. Özellikle hanımlarımız elbiselerinin üzerine mutlaka şal kullanmaktadırlar. Düğünlerde kıyafetimizi tamamlayan şal olduğunu düşünüyoruz. İp tercihi farklı seçerek özel ve günlük kullanıma göre yapabilirsiniz.

Farklı şal modelleri sayfamızda bulunmaktadır. Gelin şal modelleri, püsküllü şal modeli, el örgüsü şal modelleri gibi istediğiniz örnekleri bulabilirsiniz. Yeni güzel video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Tığ işi şal modeli yapılışı

Şal modeli ve yapılışı

Modelin yapılışı: 10 tane zincir çekelim. 1 zincire varalım ve sık iğne yapalım. 4 tane zincir tığı 2 kez dolayıp ve yuvarlağın içine 3 çekmeli trabzan yapalım. 2 kez dolayıp. Yarım trabzan yapalım. Kalan ilmekleri bir çekelim. Arada 6 tane zincir çekelim yuvarlağı içine 6 adet trabzan yapalım

Dolayıp 3 erli trabzanlar yapalım. 2 sıra da her yuvaların içine 2 şerli trabzanlar yapalım. 3 sıra arttırma yapalım. İlk köşeye 6 zincirle birlikte 3 tane trabzan yapalım. Ortaya kadar 2 şerli trabzan yapalım. Ortada 2 arttırmaya birlikte 4 tane trabzan yapalım. Diğer köşeye kadar 2 şerli trabzan yapalım. Modelimizin detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Şal modelleri, örgü şal yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Faklı güzel modelimiz olan papatya şal modeli için linke tıklamayı unutmayınız.

Tığ işi şal modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ