Tığ İşi Şal Modelleri

   Kombinelerimizde kullandığımız kıyafetler kadar onlara eşlik eden tamamlayıcılar ve aksesuarlar da bir o kadar önem taşımaktadır. Bunların birbiriyle uyum içinde olması daha şık olmanız anlamına gelmektedir. Kıyafetleriniz klasik ise aksesuar ve tamamlayıcılarınız da klasik olmalıdır. Spor ise spor aksesuarlar seçilmelidir. Kadınlar aksesuar ve tamamlayıcılarına, kıyafetleri kadar önem vermektedir. Aksesuar ve tamamlayıcı parçaların hazır olarak satılanları olduğu gibi örgüden yapılan modelleri de vardır.

Şallar hazır olarak satılanları olduğu gibi örgü modelleri de vardır. Şiş ile örülen şallar olduğu gibi tığ işi ile yapılan şallar da vardır.

  Tığ işi şal yapımı aslında oldukça basit ve keyiflidir. Tığ işi örgüyü bilen bayanların rahatlıkla yapabileceği kolaylıktadır. Yaz kış her mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz modeller mevcuttur. İnce iplerle öreceğiniz şalları yazın rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi, kalın iplerle örülen modelleri kış aylarında rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Günlük kullanabileceğiniz gibi özel davetlerde de kullanabileceğiniz şık modeller vardır. Simli ve kaliteli iplerle örülen ve genellikle dantel desenli olan şallar özel davetlerde kullanabileceğiniz aksesuar veya tamamlayıcı olarak çok şık görünüm elde edebileceğiniz parçalar olacaktır.

Tığ işi şal örnekleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Tek renk örebileceğiniz örnekler olduğu gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak örebileceğiniz örnekler de mevcuttur. Birden fazla renkle örülen şallar daha çok günlük kullanıma uygun olduğu gibi tek renk ve simli iplerle örülen örnekler daha çok özel davetler için kullanılan klasik örnekleri içermektedir.

   Tığ işi şal modelleri arıyorsanız sizde sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Birbirinden şık modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. El işi şal örnekleri arasından en beğendiğinizi seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ