Tığ İşi Seccade Modeli

İp, tığ ve şişlerle yapabileceklerimizin sınırı çok geniştir. Hayal gücümüzü kullanarak dümdüz iplerle birçok muhteşem ürün ortaya çıkarırız. İnsanlık da varoluşundan bu yana üretmeye meyillidir. Kendi kıyafetinden kullandığı neredeyse her ürünü farklı ham maddelerle kendisi üretebilir. İnsanların taleplerine ve ihtiyaçlarına göre de pamuktan iplik üretimi de artmıştır.

Evinizde otururken yapıp kullanabileceğiniz farklı bir ürün ile karşınızdayız bugün. İpimiz ve tığlarımızı bu sefer çok rastlanmayan bir şey için elimize alacağız.

canimanne.com ailesi olarak bugün sizler için tığ işi bir seccade modeli anlatımı yaptık. Genelde kanaviçe ya da halılardan yapılan seccade modelleri ile karşılaşırız. Örgü bir seccade de belki daha önce hiç görmemiş olabiliriz.

Anlatım videosunda beyaz, siyah ve gri olmak üzere 3 farklı renk ip kullandık. Kullandığımız ip 100g da 210 metrelik ipler kullandık. Kullanacağınız tığ numarası da kullandığınız ipin kalınlığına uygun olarak seçmeniz gerekmektedir.

Youtube kanalımıza ve sitemize başka içerikler için göz atabilirsiniz. Videoyu beğenip kanala abone olarak da bize destek olursanız çok mutlu oluruz. Görüşlerinizi ve önerilerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin. Görüşmek üzere.

Tığ İşi Seccade Modeli Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ