Tığ İşi Telefon Kılıfı Modelleri

Tığ İşi Telefon Kılıfı Modelleri

  Tığ işi ile yapılan modellere, örneklere her geçen gün yenileri eklenmektedir. Eskiden yalnızca çeyiz sandıklarımızı süsleyen tığ işi ürünler, günümüzde kullanım alanını oldukça genişletmiştir. Dekoratif ürünlerden, giyim sektörüne kadar her alanda tığ işi modeller bulmak mümkündür.

Tığ işi ile yapılan örnekler her bayanın rahatlıkla yapabileceği kolaylıktadır. El becerisi olan her bayan rahatlıkla tığ işi örgüyü öğrenip istediği modeli yapabilir. Evlerimizin her köşesinde tığ işi örgüler bulmak mümkündür. Her odada, her köşede tığ işi ile yapılan parçalar mutlaka bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile beraber de her geçen gün yeni telefon modelleri ortaya çıkmaktadır. Tabi kadınlar da boş durmayığ şık telefonlar için birbirinden şık telefon kılıfları ortaya çıkarmışlardır.

  Tığ işi telefon kılıfları son dönemlerde fazlasıyla tercih edilmeye başlamıştır. Birbirinden şık ve farklı modelleri ve örnekleri mevcuttur.

Tığ işi telefon kılıfı modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Tek renk ile yapılanları olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı modelleri de vardır. Sizde sevdiğiniz ve beğendiğiniz renkleri kullanarak çok şık telefon kılıfları elde edebilirsiniz.

Tek renk düz şekilde örebileceğiniz gibi, desenli modelleri de tercih edebilirsiniz. Veya düz bir şekilde ördükten sonra çiçek, yaprak, gül motifleri yapıp kılıfın üstüne ekleyebilirsiniz. Daha şık ve gösterişli kılıflar elde etmek isterseniz eğer düz bir şekilde ördüğünüz kılıfın üstünü boncuk, inci, pul veya kurdele gibi materyalleri kullanarak daha şık ve gösterişli bir model elde edebilirsiniz.

Sizde eğer farklı tığ işi telefon kılıfları arıyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Birbirinden şık ve gösterişli modeller arasından dilediğinizi seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ