Tığ işi üçgen şal yapımı

Tığ işi üçgen şal yapımı çeyizlik ve günlük şal modeli olarak yapabileceğiniz harika şal örgü modelidir. Yapılışı video anlatımlı olması öğrenmek isteyen herkese oldukça yardımcı olmaktadır.

Tığ işi şal üçgen modeli oldukça kolaydır. İstediğiniz renk ip kullanarak kıyafetlerinize tamamlayıcı aksesuar olarak yapabilirsiniz. Hanımların davetlerde ve günlük kullanımı en çok şal ve atkılar olduğunu düşünüyoruz. Sayfamızda şal modellerine yer vermeye devam ediyoruz. Bir çok model için linke tıklamayı unutmayınız. Yeni güzel video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Tığ işi üçgen şal yapımı

Üçgen Şal Modelleri

Model yapımına 6 zincir çekelim yuvarlak oluşturalım. Yuvarlağın içerisine 4 tane 2 li tırabzan ve 3 tane yuva yapalım. Sağ ve sol köşedeki tırabzanları şal bitimine kadar aynı şekilde devam edelim. Modele 2. Sıradan başlayalım. 4 sıra modeli örelim. 5.sıra 1.örneği kapatalım ve 2.örneğin ilk sırasını bu sıra da yapalım. 5 sırada bir örnek sayısını arttıralım. Üst kısmın kenar oyasını yapalım. Her iki yan köşelerde püskül yapabilirsiniz veya üst kısmında yapılan kenar oyasını da uygulayabilirsiniz. Büyüklüğünü kendi omuz genişliğine göre ölçüp ayarlayabilirsiniz. Detaylı yapımı için video anlatımını izleyebilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Tığ işi şal modeli, Örgü şal modelleri, şal yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tığ işi üçgen şal yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ