Tunus işi bebek yeleği yapılışı

Tunus işi bebek yeleği yapılışı ister hediyelik veya siparişleriniz için uygun bir yelek modelidir. Yapılışı video anlatımlı olarak sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Çocuklarınız için Tunus işi bebek yeleğini farklı renklerde yapabilirsiniz. Kız ve erkek çocukları için renk değişikliği ile uygulaya bilirsiniz.

Bebek yeleklerinde sipariş alan hanımlarımız içinde gayet güzel model olabilecek Tunus işi bebek yeleği modelini uygulayarak siparişlerine katabileceklerini düşünüyoruz. Farklı yelek modelleri için sayfamızı ziyaret etmeden karar vermeyiniz veya linklere tıklamayı unutmayınız. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Tunus işi bebek yeleği yapılışı

1/2 Yaş için uygundur.

2 Renk ip tercihi

3.5 Tunus tığ kullanımı

Düğme

Yelek modelimiz üç parçadan oluşmaktadır. İsteyenle tek parça olarak uygulaya bilirler.

İlk olarak arka kısımdan başlayalım, 60 ilmek yeterli olacaktır. Santim olarak 28 santimdir. Her zincirden bir ilmek çıkartalım toplamda 60 ilmek olacaktır. Çift olarak ilmekleri toplayalım. İkinci sırada pirinç modelini kurmaya başlıyoruz. Modelimizi kurarak devam edip çift olarak ilmek toplamaya devam edelim.

Pirinç modelini toplamda 6 sıra örelim. Düz model uygulamasını yapmaya başlıyoruz. Santim olarak 19 santim düz örgü örmüş olduk tekrar pirinç modelini kuruyoruz. Modelimiz ön parça örümü ve kol, yaka kesimleri ile devam etmektedir. Detaylı anlatım için videomuzu izleye bilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum..

Tunus işi, tığ işi, örgüler, bebek yeleği yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tunus işi bebek yeleği yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel yelek modeli için çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ