Canım Anne

Tunus İşi Kırk Düğüm Örgü Modeli Yapımı

Tunus İşi Kırk Düğüm Örgü Modeli Yapımı

Tunus işi kırk düğüm örgü modeli yapımı çok renkli ip kullanarak yapabileceğiniz harika örgü modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapımı tunus tekniği olan oldukça kolay bir örgü modelidir. Kalan örgü ipleriyle yapabileceğiniz bir modeldir. Yelek modelinde, hırka gibi istediğiniz örgü tekniklerinde kullanabilirsiniz.

Tunus işi örgü modelleri bilen arkadaşlarımız tekniği kolaylıkla uygulayabilirler. Bilmeyen arkadaşlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır. Tunus tekniği bir çok örgü modelinde uygulanmaktadır. Tunus işlerini beğeniyorsanız sayfamızda bir çok örnek ve modeli bulabilirsiniz. Sayfamızı ziyaret ederek istediğiniz örgü modellerini bulabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Tunus İşi Kırk Düğüm Örgü Modeli Yapımı

Model anlatımında 2 renk kullanılmıştır. Sizler renk sayısını arttırabilirsiniz.

Zincir sayısı model anlatımına yetecek kadar zincir sayısı kullanılmıştır. Her zincirden bir ilmek çıkartalım ve ilmekleri topluyoruz. İkinci sırada ters örgü uyguluyoruz. Önce bir sonra ikili ilmek topluyoruz. Farklı renk ip tercih ederek modele devam ediyoruz. İlk düz örüp devamında yine ters örgü örüp düğüm görüntüsü veriyoruz. Model kendini tekrarlayan modeldir. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Tunus işi örgüler, tığ işi örgü modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Tunus işi burgu modeli yapımı  için linke tıklamayı unutmayınız.

Tunus İşi Kırk Düğüm Örgü Modeli Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ