En güzel iğne oyaları örnekleri

En güzel iğne oyaları yazma modellerinin görsellerini sizler için derledik beğendiğiniz modelleri inceleyebilirsiniz. İğne oyaları oldukça değerlidir. İğnenin ucu ile yapılan çok ince iştir. Ustalık isteyen en değerli el işidir. Çeyizler içinde oldukça önemlidir. Bohça kenarından, yazma modellerine, havlu kenar örnekleri, oda takımlarına kadar çeyiz için en güzel iğne oyaları yapılmaktadır.

Çeyizlerde iğne oyaları işleme kenar kısımlarında tercih edilmektedir. Havlu kenarları yine çeyizlerde bohçaların vazgeçilmezi olmaktadır. Namazlık modellerde yine fazlasıyla yapılmaktadır. İğne oyası çeyizlerde en ağır el işleri olarak tercih edilmektedir.

En güzel ve kolay iğne oyaları tülbent kenarlarını süslemeye devam etmektedir. Hanımlarımız modelleri seçerken tülbent uyumu ipin renk kısmını da unutmuyorlar. Yazmada uyum oyanın daha güzel yansımasında önemi çoktur. Yazmanın desenine göre oyanın modelini seçerseniz yine tülbent kendini daha çok gösterecektir.

Değişik iğne oyaları modellerini, iğne oyası video anlatımları, havlu kenar videolarını sayfamızda bulabilirsiniz. Yazımızdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yeni paylaşımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

İğne oyaları, yazma modelleri iğne oyası, iğne oyaları hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

İğne oyası modelleri – Yeni iğne oyaları için linke tıklayabilirsiniz.

En güzel iğne oyaları örnekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ