İğne Oyası Modelleri – Yeni İğne Oyaları

İğne oyası modelleri yapımı zor ve zahmetli olmasından dolayı zaman alan el işleri arasındadır. Ancak bu el işlerinin değeri paha biçilmezdir. İğne oyaları birçok şekilde kullanılır. İğne oyası yazma modelleri en çok kullanıldığı alandır. Hamarat hanımların elinde şekillenen rengarenk ipler harika ve yeni iğne oyası örnekler olarak ortaya çıkar. Yeni iğne oyaları arayan hanımlar öncelikle çevrelerinde tanıdıkları arasında örnek arayışına girerler. Canimanne.com takipçilerinin iğne oyası yeni örnekler ile ilgili beklenti ve taleplerini her zaman olduğu gibi karşılamaya devam ediyor. 2020 İğne Oyası Modelleri Kolay başlıklı yazımızı incelerseniz galerimizdeki resimlerden faydalanarak yeni iğne oyaları ulaşabilirsiniz.

blank
İğne Oyası Modelleri

İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modelleri yazma kenarlarında, yemeni kenarlarında şık bir görünüm sergilemesinin yanı sıra ayrıca pek çok el işinde de kullanılır. İğne oyası oda takımları bunlar arasında dikkat çeken modellerdendir. Ayrıca iğne oyası havlu kenarı örnekleri, mutfak havlusu iğne oyaları, iğne oyası yatak odası takımları, salon takımları da çok tercih edilen eşyalardır. Çeyizlerde günümüzde yer almaya devam eden değişik iğne oyası örnekleri şık görünümleriyle cezbeder. İğne oyası örneği yapılışı ile ilgili içeriklere ulaşmak isteyenler sitemizin pek çok sayfasından ulaşabilirler. İğne oyası kolay örnek videolu ya da iğne oyası yazma kenarı video, yeni iğne oyaları gibi arayışlarınız varsa Canımanne Youtube kanalında sizler için yayınladığımız Kürdan ile İğne Oyası Yapılışı videomuzu izlemenizi tavsiye ederiz.

blank
Yeni İğne Oyaları

Yeni İğne Oyaları

Yeni iğne oyaları arayan hanımlar arasında bu el işinde uzman olanlar olduğu gibi henüz yeni iğne oyası örnekleri yapmaya başlayanlar da vardır. Bu hanımlar da iğne oyası kolay modeller ile ilgilenirler. Videolu iğne oyası örneği yapılışı işe yeni başlayanlar için uygundur. Bu sayede o örneğin nasıl yapıldığı hakkındaki tüm detayları videodan öğrenebilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ