Canım Anne

Renkli Robadan Bebek Yelekleri

Renkli Robadan Bebek Yelekleri

Örgü bebek yelek modelleri, bebek kıyafetleri arasında en çok örülenlerdendir. Bebek yelek örnekleri çok tercih edilmesinin nedeni hem çok kullanılması, hem de bebek kıyafetleri üzerinde şık durmasıdır. Robadan bebek yelekleri bu kıyafetler içinde en çok tercih edilenlerdendir. Şık duruşları ve çabuk bitmeleri ile tercih edilen robadan bebek yelek modelleri iki renk ya da tek renk olarak örülebilir. Robadan örgü modelleri sadece yeleklerde değil, diğer bebek kıyafetlerinde de çok sık örülür. Robadan bebek hırka örneği gibi aramalar bu yüzden sıklıkla yapılır.

El Örgüsü Yelek Modelleri Robadan

Robadan Bebek Yelek Modelleri

Robadan bebek yelekleri bebeğin ayına ve yaşına göre ölçülerde örülür. Robadan bebek yelek modelleri için hangi yaş için kaç ilmekten başlayacağınızı bilmeniz gerekir. Ayrıca ince iple örecekseniz farklı sayıda ilmekle, daha kalın iple örecekseniz farklı sayıda ilmekle başlamanız gerekir. Yakadan başlanarak tek parçada bitirilen örgü bebek yelek örnekleri arasında olan robadan bebek yeleği örnekleri yapılırken hangi ipten örüleceği de önemlidir. Robadan bebek yeleği örneği yapılışı için orta kalınlıkta bebe yünü kullanılması hem yumuşaklık açısından, hem de çok kalın ya da çok ince olmaması açısından uygundur. Sitemizde yer ala örgü bebek yelek modelleri ile ilgili içerikler arasında bu modeller çok rağbet görür. Robadan bebek yeleği nasıl yapılır diye merak edenler için yazının sonundaki video içeriğimizi ekledik.

Robadan Bebek Yelekleri

Renkli Robadan Bebek Yelekleri Video Anlatım

Renkli robadan bebek yelekleri video anlatım mı arıyorsunuz? Canımanne YouTube kanalımıza abone olarak pek çok videoya ulaşabilirsiniz. Robadan bebek yelek modelleri yapılışı hakkında aşağıda yer alan videomuzun yanı sıra sitemizdeki Kolay Anlatımlı robadan Yelek Modeli sayfamızdan da yararlanabilirsiniz. Bu yelek modelleri ilmek sayısı artırılarak örgü bayan yelek örneği olarak da büyütülebilir.

Degrade Bebek Yeleği Yapımı @Canım Anne

Daha fazlası için web sitemizden ve sosyal sayfalarımızdan bizi takip edebilirsiniz. ❤️❤️sizleri seviyoruz❤️❤️ ➤WEB SİTE : https://www.canimanne.com/ ➤FACEBOOK: https://www.facebook.com/canimannecom ➤…
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ