Tunus işi pıtırcık bebek yeleği yapımı

Tunus işi pıtırcık bebek yeleği yapımı

Tunus işi pıtırcık bebek yeleği yapımı

Bebek yeleklerinde tığ işi, tunus işi seven hanımlarımız için harika bir yelek modeli ile sizlere merhaba diyoruz. Yapılışı video anlatımlı olarak sizlere oldukça fayda sağlayacaktır. Sayfamızda bir çok bebek yeleği örneklerini bulmanız mümkündür. Yazımızdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yeni yelek modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Tunus işi pıtırcık bebek yeleği yapımı

1 Tane bebe yünü

3,5 Numaralı Tunus tığı

4 Tane düğme

Yeleğin ön parçasından başlıyoruz. 26 zincir çekip geriye dönüyoruz ve zincirlerden birer tane ilmek çıkarıyoruz. İlmekleri çıkardıktan sonra 1 zincir çekip tığ ile ilmekleri tek tek boşaltmaya başlıyoruz. 2. Sırada ipi öne alıp ilmek alıyoruz, diğer ilmeği normal alıyoruz. Bu şekilde sırayı tamamlıyoruz ve lastik örgü elde ediyoruz. Geri dönerken yine 1 zincir çekip ilmekleri birer birer boşaltıyoruz. 3. Sırada ise ipi öne aldığımız ilmeğin üstüne düz ilmek alıp, düz aldığımıza ise ipi öne alarak örmeye devam edip. Bu şekilde lastik bölümünü tamamlıyoruz. Detaylı yapımı için video anlatımı izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Tunus işi yelek yapımı, örgü bebek yelekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tunus işi pıtırcık bebek yeleği yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Şerife gül’ün hobileri kanalına bu güzel yelek yapımı için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ