Kare yer mantarı lif modeli yapılışı

Kare yer mantarı lif modeli yapılışı

Kare yer mantarı lif modeli yapılışı iki renkli lif örneği arayan arkadaşlarımız için kare mantar lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Çeyizlik ve siparişleriniz için lif modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Bir çok lif modeli video anlatımlı olarak sizlerle buluşmayı beklemektedir. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşmanız mümkündür.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça faydalı olacaktır. Yeni lif çalışmalarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Kare yer mantarı lif modeli yapılışı

2 Renk lif ipi kullanılmıştır.

17 uç uca fıstık yapıyoruz. 5 Zincir çekip kenar fıstığa yuvasına fıstık yapıp tekrar 5 zincir çekip 1 fıstık olarak sırayı tamamlayınız. 3 cü sırada yine zincir çekip fıstıklara trabzan uygulaması yapıyoruz arada zincir toplamda 10 trabzan yapıp sırayı bu şekilde tamamlıyoruz. Aralardaki zincir sayısını elinize göre ayarlayabilirsiniz. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyorum.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Uzun lif modelimiz olan badem şekeri uzun lif yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Kare yer mantarı lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ