Canım Anne

Tütün yaprağı örgü modeli

Tütün yaprağı örgü modeli

Tütün yaprağı örgü modeli bir çok örgü tekniğinde tercih edebilirsiniz. yelek yapımında, kazak gibi örgülerde kullana bilirsiniz.

Şiş modeli sevenler için örgülerinde severek uygulayacağınızı düşünüyoruz. Örgü çorap, bot patik modellerinde, bilek detay kısmında yapılabilir. Atkı, çocuk etek modeli gibi değerlendire bilecek örgü modelidir.

Tütün yaprağı örgü modeli görselliği güzel olan çeyizlik yelek modelleri içinde şık model olacaktır. Uç kısmı dilimli olması ayrı bir görsellik katmaktadır. Bebek örgülerinde hırka yapımında tercih edebilirsiniz.

Yapılışı video anlatımlı olması öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza oldukça fayda sağlayacaktır. Yeni güzel iki şiş örgülerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Tütün yaprağı örgü modeli

8 ve katları artı 1 bir olarak hesaplanan bir modeldir.

Yapacağınız modele göre ip tercih edebilirsiniz.

Şiş 3,5 kullanılmıştır.

Bebek ve yetişkin örgülerinde kullanabilirsiniz.

Modelin yapılışını detaylı öğrenmek için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Örgü modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Farklı modelimiz olan Tunus işi kahve çekirdeği modeli için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Tütün yaprağı örgü modeli video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Şerifenin örgü dünyası youtube kanalına bu güzel örgü modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ