Canım Anne

Kurdele oyası modelleri

Kurdele oyası modelleri

Kurdele oyası modelleri yazma ve tülbent yapımında oldukça fazla tercih edilen görselliği ve şıklığı ile hanımlarımızın ilgisinde olmaktadır. Bizlerde yazımızda çember oylarının galerisini sizler için derledik severek yapabileceğiniz modeller olduğunu düşünüyoruz.

Çeyizlerin olmazsa olmazı tülbent yapılışları olmaktadır. Farklı birbirinden güzel oyalar ortaya çıkmaktadır. İğne oyasından, tığ işi, mekik oyasına çeşitleri bulunmaktadır. Sayfamızda aradığınız bir çok yazma örneğini bulabilirsiniz.

Yazma modellerinden hanımlarımız oldukça fazla sipariş almaktadırlar sizler içinde sayfamızdaki tülbent modelleri sizler içinde güzel örnekler olabileceğini düşünüyoruz. Ziyaret etmeden karar vermeyiniz.

Video anlatımlı modeller ayanlar içinde video anlatımlı yazma örneklerimiz bulunmaktadır. Tığ işi ve iğne oyası sevenler modellerimizi tercih edebilirsiniz. Yeni örneklerde tekrar birlikte olma dileğiyle, yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyorum…Hoşçakalın..

Yazma modelleri, tülbent oyaları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Sizlerde farklı oyalar tercih ediyorsanız iğne oyası modelleri için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Kurdele oyası modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ