Tığ ile yelek modelleri

Tığ ile yelek modelleri

Tığ ile yelek modelleri çeyizlik yelek yapımından bluz yapılışına bir çok örgü tekniğinde kullana bilirsiniz. Tığ işi örgü modelleri arayan arkadaşlarımız için kolay ve görselliği harika olan tığ ile yelek modeli yapımı sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Tığ işi örgü teknikleri sevenler için harika modellerimiz sayfamızda mevcuttur. Video anlatımlı olması sizlere oldukça fayda sağlayacaktır.

Çeyizlik yelek modelleri arayanlar içinde farklı bir örnek olacağını düşünüyoruz. Yeni örgü tığ işi modellerinde buluşmak üzere hoşçakalın..

Tığ ile yelek modelleri

Tığ Yelek Modeli 10 katları +5 kenar zincir üzerinden model kurulur.

35 zincir üzerinden model anlatımı yapılmış.

4 Zincir ekleyelim ve 5 zincire batalım. 2 tane trabzan yapalım. 2 zincir çekelim aynı zincire 2 tane trabzan yapalım. 3 zincir çekelim ve alttan 5 zincire sık iğneyle sabitleyelim 3 zincir çekelim. Alt zincir den 5 zincire 2 trabzan 2 zincir dibine 2 trabzan sırayı tamamlayalım. 3 zincir çekelim ve çevirelim.

Kenardaki trabzanları yapalım. 3 zincir çekelim ortaya sabitleyelim. 3 zincir çekelim trabzanları yapalım sırayı tamamlayalım. 3 sıra için 3 zincir çekelim ve çevirelim. 5 tane zincir çekelim ortaya sabitleyelim. 3 zincir çekelim çevirelim 5 zincirin tepesine 5 tane trabzan yapalım. 3 zincir çekelim geriye dönüp 5 trabzan yapalım. İlmeği alıp trabzanları yapalım 3 sırayı böyle tamamlayalım.

Model 3 sıradan oluşmakta. Sıra tekrarı ile devam edilmektedir. Yeleklerde bluz yapımının da kullanabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Tığ işi, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Güzel şiş örgü modelimiz olan alpler örgü modeli içinde linkimize tıklamayı unutmayınız.

Tığ ile yelek modelleri video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Ece’nin Örgüleri Youtube kanalına teşekkür ederiz.

Tığ İşi Prenses Yeleği/Kolay Kız bebek Yeleği/3 Boyutlu Bebek Yeleği
Tığ İşi Bebek Yeleği / Su Dalgası Model Prenses Bebek Yeleği / 1-2 yaş İçin yelek / Baby crochet
Tığ İşi Prenses Hırkası/çok şık örgü bebek hırkası/3 Boyutlu Bebek Hırkası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ