Üç büzme patik modeli yapımı

Üç büzme patik modeli yapımı

Üç büzme patik modeli yapımı çeyizlik, hediyelik olarak yapabileceğiniz tığ işi harika patik modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Patik modelleri kızlarımızın çeyizleri için oldukça fazla yapılmaktadır. Bir çok modeli ve tekniği bulunmaktadır. Beş şiş, iki şiş, Tunus işi olmak üzere sayfamızda bir çok şık patik modelimiz mevcuttur. Sayfamızı ziyaret ederek istediğiniz patik modeline ulaşabilirsiniz.

Tığ işi patik modeli tercihiniz ise üç büzme patik modelini uygulaya bilirsiniz. Kalan iplerinizi değerlendirmek için güzel bir patik modeli olduğunu düşünüyoruz. Renk tercihleri sizlerin beğenisine kalmıştır. Yeni patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşaçakalın.

Üç büzme patik modeli yapımı

Tığ işi patik modeli

38-39 ayak numaraları için uygundur.

Yapılışı başlangıç 6 zincir 1. Sıra 13 tane 2 li trabzan 2. Sıra hepsine çift batıp 26 tane 2 li trabzan 3. Sıra da 1 çift 1 tek bat 39 tane 2 li trabzan 4. Sıra da 1 çift 2 tek 52 tane 2 li trabzan 5. Sıra da artırma yapmadan 52 trabzan ulaşalım.

Üç büzme modeli farklı renk 3 trabzan yapalım. Altan 2 atlayıp 3. cü yere batarak 3 tane aynı noktada 2 li trabzan yapıyoruz. Sonraki sıra 3 defa batığımız yere farklı noktalarda 3 tane trabzan yapıp tek seferde çekiyoruz arada 2 zincir aynı işlem 5 defa model tekrarlanır. Yan yapılışı krem ip bağlayıp 1 sıra trabzan yapıyoruz 2. Sıra 10 trabzan ön kısmı için bırakıp kalan 42 ilmek üzeri gidip geliyoruz toplam 13 sıra olacaktır.

Topuk yapılışı 17 trabzan sağ 8 trabzan orta 17 trabzan sol topuk kısmı sık iğne ile kapatıyoruz bilek kısmı için 1 sıra trabzan yaparak patik modelini bitiriyoruz. Kolay gelsin.

Patik yapımı, patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Üç büzme patik modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ