Üçgen Motifli Yuvarlak Yazlık Çanta Yapımı

Üçgen Motifli Yuvarlak Yazlık Çanta Yapımı

İp, tığ ve şişlerle yapabileceklerimizin sınırı çok geniştir. Hayal gücümüzü kullanarak dümdüz iplerle birçok muhteşem ürün ortaya çıkarırız. İnsanlık da varoluşundan bu yana üretmeye meyillidir. Kendi kıyafetinden kullandığı neredeyse her ürünü farklı ham maddelerle kendisi üretebilir. İnsanların taleplerine ve ihtiyaçlarına göre de pamuktan iplik üretimi de artmıştır.

Evinizde otururken yapıp kullanabileceğiniz farklı bir ürün ile karşınızdayız bugün. İpimiz ve tığlarımızı motiflerden oluşan bir çanta için elimize alacağız.

Bir kadının vazgeçilmez aksesuarı çoğunlukla çantadır. Hem kombin tamamlayıcısı hem de eşyalarımızı taşırken en büyük yardımcımız çantalardır. Bu doğrultuda bir örgüsever olarak bize düşen de yeni yeni örgü tasarımlarıyla çanta modellerini sizlerle paylaşmaktır.

Çantamızın yapımında kullandığımız motiflerin anlatımını sitemize ve youtube kanalımıza gözatatak bulabilirsiniz. Geri kalan bütün detaylar ise aşağı ekleyeceğimiz videoda mevcut.

Yapması çok zor olmayan bu anahtarlığı yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin diyoruz.

Videoyu beğenip paylaşarak bize destek olursanız çok seviniriz. Bundan sonra paylaşacağımız her içerikten anında haberdar olmak isterseniz de youtube kanalına abone olup bildirimleri açmayı unutmayın. Görüşmek üzere…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ