Üçgen Şal Modelleri

Giydiğimiz kombin parçaları kadar onlara eşlik eden tamamlayıcılar da bir o kadar önemlidir. Şallar, atkılar, bereler, boyunluklar, çantalar, ayakkabılar bunlardan sadece birkaçıdır. Tamamlayıcı parçaların hazır olarak alınanları olduğu gibi el emeği, göz nuru el örgüsü modeller de vardır. Son zamanlarda el örgüsü ürünlere olan düşkünlük giderek artmış ve bununla beraber yeni modeller, örnekler ortaya çıkmıştır.

Yaz, kış kombinelerinize renk katacak parçalar sizinde çok hoşunuza gidecek. Kendi tarzınızı ve zevkinizi yansıtmak isterseniz örgü modelleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

El örgüsü tamamlayıcı modellerden biri de şallardır. Şalların birden fazla çeşidi mevcuttur. Kare formda örülenleri olduğu gibi, dikdörtgen ve üçgen şal modelleri de vardır. Aynı zamanda tek renk iplik ile örülenleri olduğu gibi birden fazla renk iplik ile örülen modeller de vardır. Bu sezon ise ebruli iplikler ile örülen şalla oldukça ilgi kaynağı olmayı başarmışlardır.

El emeği, göz nuru şalların kışlık kalın modelleri olduğu gibi, yazlık ince modelleri de vardır. Yaz kış kombinelerinize renk katacak olan bu parçayı sizde rahatlıkla kullanabilir ve kendiniz örebilirsiniz.

El örgüsü şalların şiş ile örülenleri olsa da daha çok tığ işi örgü ile örülenleri tercih edilmektedir. Bütün şekilde örmek zor olacağından daha çok parçaların birleştirilmesi ile veya motiflerin birleştirilmesi ile oluşan modeller daha çok tercih edilmektedir. Özellikle de son zamanlarda ebruli iplerle yapılan kare motifli üçgen şallar çok fazla rağbet görmeye başlamıştır. Özel davetlerde dahi rahatlıkla kullanabileceğiniz bu model şalları sizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Tığ işi bilen her bayanın rahatlıkla yapabileceği kolaylıktadır. Önce kare motifler tek tek örüldükten sonra daha sonra birleştirilme işlemi yapılmaktadır. Örmesi zevkli olduğu kadar da kolaydır.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ