Püsküllü Şal Modelleri

Püsküllü Şal Modelleri

   Şallar eskiden bu yana kullanılmaya devam eden parçalardan biridir. Özellikle de örgü şallara olan düşkünlük giderek artmaktadır. Örgü şalların her geçen gün yeni modelleri, örnekleri ortaya çıkmaktadır. Kombinelere şıklık katan ve renklendiren şalların günlük kullanıma uygun olanları olduğu gibi özel davetlerde kullanabileceğiniz modelleri de mevcuttur. Yaz kış her mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz ince ve kalın modelleri vardır.

El örgüsü şallar şiş ile örülen modelleri olsa da daha çok tığ işi örgü ile örülen modelleri de vardır. Örgü şalınızı tek renk iplikler ile örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak şık modeller de elde edebilirsiniz. Son zamanlarda özellikle de ebruli iplikler ile yapılan modeller çok fazla tercih edilmeye ve kullanılmaya başlamıştır.

Örgü şal modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Farklı formlarda örülen şallar mevcuttur. Kare, dikdörtgen, asimetrik ve üçgen gibi farklı formlarda şal modelleri mevcuttur. Size hangi model daha şık görünüyorsa onu tercih edebilirsiniz. Düz şekilde örülenleri olduğu gibi desenli olanları da vardır. Aynı zamanda boncuk, inci gibi materyalleri kullanarak daha şık şallar elde edebilirsiniz. Şal modellerinden biri de son zamanlarda sıklıkla tercih edilen püsküllü şallardır. Püsküllü şallar son zamanlarda fazlasıyla tercih edilmeye ve kullanılmaya başlamıştır. Püskülün vermiş olduğu o salaş hava şal modellerinin şıklığına şıklık katmaktadır.

  Püsküllü şal modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Özellikle de ebruli iplerle yapılan modelleri son yıllarda sıklıkla örülmeye başlamıştır. Sizde farklı ve değişik modeller arıyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. İlk bakışta zor gibi gelse de parçaların veya motiflerin birleştirilmesi ile oluştuğu için örmesi oldukça basit ve keyiflidir. Tığ işi örgü bilen her bayanın rahatlıkla yapabileceği modeller mevcuttur.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ