Canım Anne

Üçlü Takım Lif Modelleri

Üçlü Takım Lif Modelleri

Çoğu kadının meraklısı olduğu ve kolay örebileceği en güzel üçlü takım lif modelleri örneklerini içeriğimizden detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Hemen hemen herkesin evinde örülmüş lifler bulunur. Örgü lifler cilde zarar vermediği ve yumuşak olduğu için beğenilen örgü çeşitleridir. Özellikle gelinlerin çeyizinde bolca bulunan örgü liflerin çeşit çeşit olması çeyizin daha zengin görünmesini sağlamaktadır.

Üçlü lif modelleri 3 boyutta işlenmektedir. Sırt için uzun ve ince, yuvarlak ve kare olmak üzere 3 adet işlenir. Üçlü lif modelinin parçalarının şekillerini istediğiniz gibi işleyebilirsiniz. Çeyizine koyacaklar içine kalp ve çiçekli modelleri öneriyoruz. Çeyiz lifleri daha gösterişli olmalıdır.Bu yüzden aşkı ifade eden kalpli modelleri veya taşlı, boncuklu, kurdeleli modelleri tercih edebilirsiniz.

Üçlü takım lif modellerini işlerken seçeceğiniz ipin yumuşak pamuk bir ip olmasına dikkat edin. Aksi takdirde cildiniz tahriş olabilir. Lif modellerinde genellikle çiçekli olanlar son zamanlarda kadınlar tarafından daha çok işleniyor. Sizde örneklerimizde yer alan çiçekli lif modelleri arasından beğendiğinizi kolayca işleyebilirsiniz.

Üçlü Takım Lif Modeli Yapımı Videolu Anlatım

Üçlü Takım Lif Modelleri Örnekleri

Çeyizinize koymak için, hediye vermek için veya evde kullanmak için yapabileceğiniz üçlü lif modellerinin örülmesi çok fazla zaman almamaktadır. Üçlü lif takımı modellerini işlerken birden fazla renk kullanmanızı öneririz. Bu şekilde daha güzel bir lif görüntüsü ortaya çıkacaktır. Çeyizlik lif modellerinde ise daha çok kırmızı ve beyaz renkleri tercih edip liflerinizi işleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi