Uğur böceği lif modeli yapımı

Uğur böceği lif modeli yapımı yeni ve farklı tasarım olan uğur böceği lif modeli çeyizlik olarak yapılabilecek görselliği ile hanımlarımızın beğenisini alacak bir model olduğunu düşünüyorum.

Lif modelleri hanımlarımızın en çok sevdiği vede sevilerek örüldüğü el işleri arasında yer almaktadır. Çeyizlik olarak birbirinden güzel modeller yapılmaktadır. Kızlarımızın çeyizleri için en güzel modelleri annelerimiz seçerek örmektedirler. Uğur böceği lif modelimiz çeyizlere şıklık katacağını düşündüğümüz bir lif çalışmasıdır.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan hanımlarımız için uğur böceği lif modeli uğur getirmesi dileğiyle bol siparişler getirsin dileklerimi iletiyorum. Farklı bir çok lif örneği sitemizde mevcuttur. Sayfamızı ziyaret edebilir veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yeni şık lif modellerinde tekrar görüşmek üzere hoşçakalın..

Uğur böceği lif modeli yapımı

6 Dilim olarak tasarlanmış

Mısır tekniği kullanılmış,

3 Renk lif ipi kullanılmış

7 Numara tığ seçimi, makas

Örnek anlatımı sihirli halka yapılıyor halka içine 4 lü dolgulu fıstık uygulaması yapıyoruz. 1 Zincir çekip 4 lü fıstık uygulaması yapılmaktadır. Toplamda 6 fıstık yapıyoruz. Fıstıkları sabitleyip kapatıyoruz. 2 Ci sırada 4 lü dolgulu fıstık uygulanması devam ediyoruz bu sırada bir fıstık tepesine bir zincir arasına fıstık yapıp aralarda 1 zincir çekiyoruz. Toplamda 12 fıstık olacak şekilde ilerliyoruz. Orta kısım beyaz iple dilimleri oluşturuluyor. Sonrasında uğur böceği yapılışına geçilmektedir. Detaylı anlatım için video anlatımını izleye bilirsiniz. Kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Uğur böceği lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum. (
Tasarım Hatice Güngör ) Ayrı teşekkürlerimi iletiyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ