Üzüm lif modeli yapılışı

Üzüm lif modeli yapılışı görselliği güzel olan harika lif modelini ister kendinize ister kızlarınızın çeyizine kaldırabilirsiniz. Yapılışı video anlatımlı olması sizlere oldukça yardımcı olacaktır.

Lif modelleri çeyizlerin ve el işleri için oldukça çok yapılmaktadır. Farklı bir çok tekniği ve modeli bulunmaktadır. Bütün modellerimiz video anlatımlı sizlerin beğenisine sunulmaktadır. İlk öğrenecek olan arkadaşlarımız için oldukça faydalı olacaktır.

Üzüm lif modelini üzüm detaylarını farklı renk tonlarında uygulayabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak istediğiniz lif örneklerine ulaşabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Üzüm lif modeli yapılışı

6 Dilimden ve 6 üzümden oluşmaktadır.

3 Renk lif ipi

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

İlk olarak taban kısmını yapıyoruz. 6 Zincir ile halka oluşturup fıstık tekniği uyguluyoruz ve altı dilimi büyütüyoruz. Yıldız tekniği ile arttırma işlemi uygulayıp, sonra eksiltme yaparak taban uç kısımlarını şekil veriyoruz.

Diğer renk ip ile üzüm detaylarını yapalım dikiş detayı yok yaprak kısımları da aynı tekniği uyguluyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Üzüm lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ