Üzümlü Lif Modeli Yapımı

Üzümlü Lif Modeli Yapımı

Merhabalar arkadaşlar instagram sayfamızda üzümlü lif modelinin yapımını sizlerden istek olarak defalarca gelmişti. Bizde konu ile ilgili olarak model üzerinde araştırma yaptık ve bir çok örgücü hanımın bu modeli anlattığını gördük. Yeniden anlatmak yerine daha önceden anlatılmayan lif modellerini anlatmayı tercih ediyoruz, bu modelin güzel bir şekilde anlatan diğer arkadaşlarımızın videolarını sizler ile paylaştık.  Örgü Sevdası ve Sibel Öztürk youtube kanallarına  bu güzel anlatımı için çok ama çok teşekkür ederiz.

3 Boyutlu Üzümlü Lif modelin tasarımı Sevilay Uysal hanıma aittir. Kendisine @sevilayin_renkli_dunyasi instagram sayfasından ulaşabilir teşekkür edebilir veya sipariş verebilirsiniz. Ayrıca üzümlü lif modelinin tasarımını yaptığı için kendisine çok ama çok teşekkür ederiz. Üzümlü lif modeli o kadar güzel tasarlanmış ki en ince ayrıntısı bile düşünülmüş, üzümün salkım kısmının kıvrımları dahi yapılmış. Emeğinize sağlık sevilay hanım nice güzel lif modelleri tasarlamanız ümidiyle.

Üzümlü lif modeli yapımı na dair tüm detaylar aşağıda paylaştığımız videolarda bulabilirsiniz. Üzümlü lif modelini yapacak olan tüm arkadaşlara kolay gelsin. Ayrıca üzümlü lif modeli örecek olan arkadaşların sevilay hanımı da etiket yapmaları rica olur.

Üzümlü Lif Modeli Yapımı Sibel Öztürk Videolu Anlatım

Üzümlü Lif Modeli Yapımı Örgü Sevdası Videolu Anlatım

Üzümlü Lif Modelleri 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ