Uzun ince lif yapımı

Uzun ince lif yapımı

Uzun ince lif yapımı çeyizlerde uzun lif tercih edenler için harika bir lif modeli olduğunu düşünüyoruz. Yapılışı video anlatımlı olması yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için oldukça fayda sağlayacaktır.

Lif modelleri ve yeni lif örnekleri arayan arkadaşlarımız için sayfamızda bir çok lif modeli video anlatımlı olarak bulmanız mümkündür.

Lif örnekleri olarak, yuvarlak, kare, kese, motifli, hayvan figürlü gibi yeni tasarım lif modellerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca uzun lif modellerinde farklılık arıyorsanız sitemize mutlaka bakmalısınız. Yeni güzel lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Uzun ince lif yapımı

Uzun ince lif modeli

Malzemeler

3 Renk lif ipi

8 Numara tığ

Makas

Yapımı Yıldız tekniği

Yapılışı: 31 fıstıkla uç uca başlayıp örülür. İkinci sırda geri dönüşünde yıldız tekniği örülür. 3. Sırada yeşil renk ile yapraklar örülür. 4. Sırada pembe renk ile çiçekleri örülür. 5 sıra da sade beyaz ile bir sıra örülür. Normalde ilk fıstık sırasını saymaz isek toplam 4 sıra olmuştur. Her iki kenarına da aynı işlem 1 pembe 1 beyaz örerek sıra biter. Her iki tarafını da iki sıra eksilterek pembe renk ile örülür. Son olarak tutma yerleri örülüp kenar oyası örülür bitirilir.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Uzun ince lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ