Uzun Yumuşacık Lif Modeli Yapımı

Lif modelleri örgü dünyasının büyük bir kısmını oluşturmaktadır. Birden fazla teknik ile birçok farklı model elde edebiliriz. Günümüzde var olan o kadar modele rağmen hala yeni tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Sosyal medya geliş de bu modellere ulaşımımız kolaylaşmıştır.

Ananelerimizden bize kalan lif modellerini biraz değiştirip, geliştirerek benzerlerini, hayal gücümüzü kullanarak yepyeni çok güzel ve farklı modeller ortaya çıkarıyoruz. Sizin talepleriniz ve istekleriniz de ortaya çıkarıp sizinle paylaştığımız içeriklerde büyük rol oynuyor.

Örgü Merakı youtube kanalının tasarımı olan bu lifi aşağı ekleyeceğimiz video yardımı ile kolaylıkla örebilirsiniz. Bu ve bunun gibi daha birçok lif modelinin yanı sıra, farklı bebek ve yetişkin kıyafet modelleri, pratik bilgiler, işinize yarayacak ipuçları, çeyizlik modeller gibi içeriklere sitemize göz atarak ulaşabilirsiniz.

Sitemizde görmek isteyip merak ettiklerinizi bize bildirerek ilerdeki çalışmalarımızda merak ettiğiniz her şeyi sitemizde bulabilirsiniz. Aklınıza takılan her konuda da yardımcı olmak için burdayız.

Uzun lif modelinin yapılışı ve aklınızdaki bütün soruların cevabını aşağı ekleyeceğimiz videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin.

Uzun yumuşacık lif modeli yapılışı anlatım videosu;

blank
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ