Yağ Yaktıran Bitki Çayı

Yağ Yaktıran Bitki Çayı

Bölgesel kilo sorunun ana nedenlerinden biri olan yağları yaz aylarına girmeden önce yağ yaktıran bitki çayı ile yok edebilirsiniz. Yağ yaktıran bitki çayını evde doğal olarak kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Bahar ve yaz aylarının gelmesi kışın alınan kiloları vermek için çoğu kişiyi telaşa sokmaktadır. Bölgesel yağlanmalar, kışın alınan kilolar genellikle bu aylarda verilmeye başlanır. Sağlıklı bir şekilde ilaç veya kimyasal yöntemlere başvurmadan doğal çaylar yardımı ile kilo verebilirsiniz. Tabi ki yağ yaktıran bitki çayları yanında beslenme şeklinize ve sağlığınıza uygun bir diyette yapmanız fayda vardır. Yağ yakarken vücudunuzun deforme olmaması için spor ile desteklemek sıkılaştırmak gerekir. Son günlerde çoğu kadın tarafından uygulanan yağ yaktıran bitki çayının hem yapımı hem de kullanımı oldukça basittir.

Yağ Yaktıran Bitki Çayı Tarifi

Gerekli Malzemeler: Demlenmiş 1 su bardağı yeşil çay, 2 adet limon, 1 adet kabuk tarçın, nane ve 750 ml su gereklidir.

Hazırlanışı: Geniş bir sürahi veya cam şişe içerisine demlenmiş olan bir su bardağı yeşil çayı dökün. Daha sonra üzerine 1 tane kabuk şekilde olan rulo tarçını, nane yapraklarını ve iki adet limonun suyunu sıkıp ekleyin. En son da ise üzerine 750 ml suyu ekleyin ve demlenmeye bırakın. Yağ yaktıran bitki çayınız hazır.

Kullanımı: Her yemekten önce bir bardak yağ yaktıran bitki çayınızı tüketin. Karışımı her gün taze olarak yapmanız gerekir. Eğer mide sorunlarınız var ise limon bu sorunları arttırabilir. Mide sorunu olanlar için doktorlarına danışıp öyle bu tarifi uygulamalarını öneririz. Yeşil çay yağ yakma özelliği ile bilinmektedir. Tarçın ise tok tuttuğu için açlık hissini yok etmektedir. Yemeklerden önce tüketmeniz hem ödem atmaya yardımcı olacak hem de daha az yemek yemenizi sağlayacaktır.

Yağ Yaktıran Bitki Çayı Tarifi Videolu Anlatım

https://www.youtube.com/watch?v=_AkatkR_yKk

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Meclude dedi ki:

    Tam da yaza ozel fit tarif ne diyelim sagliki fit vucutlara

BİR YORUM YAZ