Yakalı kazak lif modeli yapılışı

Yakalı kazak lif modeli yapılışı oldukça farklı bir lif modeli yapılışı ile sizlerin karşısındayız. Lif kazak modeli lif örneklerinde farklılık arayanlar için çok şık bir modeli olduğunu düşünüyorum ve sizlerin beğenisine sunuyorum.

Lif modelleri son zamanların en çok tercih edilen tığ işi örgü modelleri arasında yer almaktadır. Lif modelleri bir çok ev hanımının ek kazancı olmaktadır. Emekçi hanımlarımızı kutluyorum.

Çeyizlik lif modelleri arasında yer alabilecek bir modelimiz yakalı kazak lif modeli annelerimizin tercih arasında yer alabilecek bir lif çalışmasıdır. Farklı renklerde yapabilirsiniz.

Banyo lif modeli yapıp satışa sunan arkadaşlarımız için çok güzel model olacaktır. Bir çok lif modelimiz sayfamızda mevcuttur. Sayfamızı ziyaret etmeden karar vermeyiniz. Veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak istediğiniz lif örneklerine ulaşabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyenler içinde video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Yakalı kazak lif modeli yapılışı

Yakalı kazak lif modeli

Kullanılan malzemeler 3 renk istenilen marka lif ipi

1.5 mm tığ ve makas

Yapılışı Kazağımızın alt kısmından 14 fıstık yaparak başlıyoruz. Düz yıldız tekniğiyle devam ediyoruz. İçindeki yaprak ve çiçekleri de beraberinde örüyoruz. Düz şekilde örüldükten sonra kol kısımlarını yapıyoruz. Aynı dilimden iki tane yaptıktan sonra kenar kısımlarını birleştiriyoruz. son olarak yaka kısmını yaparak bitiriyoruz. Yapacak olanlara kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modelleri ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Yakalı kazak lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pamuk örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ederim.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ